Hoppa till sidans innehåll

Jullovsaktiviteter 2020 - Listor

15 DEC 2020 13:07
  • Uppdaterad: 15 DEC 2020 13:07

Uteritt Måndag 21/12 kl 9-10

Sara L – Edie

Emma O – Flisan

Meja J - Calle

 

Uteritt Tisdag 22/12 

Grupp 1, kl 9-10:

Saga N – Jojo

Elin K – Asta

Meja J – Calle

Linnea N – Freja

Saga D – Zathelit

Majken D – Månis

Majken N – Kungen

Elin D – Kitty

Vera B - Pyret

 

Grupp 2, kl 10-11:

Natalie S – Natalie

Max W – Edie

Johanna G – Måns

Tuva – Li K– Robin

Julia D – Walle

Julia B – Ryan

Ida P – Stella

Elna N- Emma

Tilda W– Tyzon

 

21-22/12 Dressyrkurs Annica

Grupp 1, kl 14.30

Ellen B-S – Robin

Nora M – Jojo

Nora W – Walle

Sara B – Flisan

 

Grupp 2, kl 15.30

Helena H - Måns

Maria H – Dannie

Anna S – Zathelit

Johanna M – Månis

 

Grupp 3, kl 16.30

Vilma Ä – Ryan

Wilma H – Stella

Anna Ä – Calle

Jenny B – Atos

 

Grupp 4, kl 17.30

Anna L-L- Crazy

Adriana J – Freja

Agnes/Ebba H – egen

Linnea S - Amani

 

28-29/12 Hoppträning Therese Jons

Grupp 1, kl 16-17

Hanna H – egen

Marta E – Flisan

Emilia S – egen

Ebba H – Månis

Lars R – Freja

Maja N - egen

 

Grupp 2, kl 17-18

Ida A – egen

Siri K – egen

Majken K – egen

Thea R – Måns

Tyra H– egen

Nova S - egen

 

Grupp 3, kl 18-19

Klara W - Natalie

Agnes H – egen

Linda L – egen

Nora W– Walle

Wilma H - Stella

 

30/12 Dressyrträning Ia 

12-12.45 Anne - Egen

12.45-13.30 Anki - Egen

13.30-14.15 Sara - Egen

14.15-15 Eva - Egen

15-15.45 Siri - Egen

15.45-16.30  Emma - egen

16.30-17.15 Sofia - James/Månis 

17.15-18 Nora - Jojo

 

 

30/12 Skötaraktivitet Rykttävling kl 10-14

Edie – Johanna G

Kungen – Majken N

Måns – Tilda W

Robin – Tuva-Li

Jojo – Elsa V, Moa C

Walle – Vera B

Asta – Majken D

Dannie - Mira S

Zathelit – Meja S, Saga D

 

Uteritt 4/1 kl 9-10

Moa C – Natalie

Vera B – Kungen

Elsa V – Jojo

Julia D – Walle

Nathalie L – Ryan

Anna D – Asta

Mira S – Dannie

Linnea N – Zathelit

 

4-5/1 Hoppkurs Hanna

4/1

Grupp 1, kl 10.30

Josefine J – Edie

Elin B– Kungen

Nora W – Walle

Julie K – Måns

Filippa J-M – Asta

Nora A-B – egen

 

Grupp 2, kl 11.45

Jasmine H – Calle

Vendela L – Crazy

Lua S –Freja

Tin L – Dannie

Therese E – Flisan

Kim T - Månis

 

5/1 Tömkörning Annica

Grupp 1, kl 13-14

Nora M – Stella

Tin L – Kitty

 

Grupp 2, kl 14-15

Siri K – egen

Johanna G – Emma

 

Grupp 3, kl 15-16

Ylva G – Amani

Maja Ö – James

Skribent: Ronja Svedberg
Epost: This is a mailto link

Länk till Svenska Ridsportförbundet

 


 

 


 

 

Postadress:
Falu RK - Ridsport
Källviksvägen 43
79153 Falun

Kontakt:
Tel: 0761007014
E-post: This is a mailto link

Se all info